Çalışma Alanı İşaretleme

Geçici işaretlemelerle araç kullanıcılarını uyarmak ve trafik güvenliğini sağlamak gerektiğinde Avery Dennison kullanın. Floresan çalışma alanı, esnek yol ayırıcılar ve önceden basılmış şeritli bariyer ürünlerimiz zor yol koşullarında optimum görünürlük sunar.

Floresan turuncu çalışma alanı işaretlemesi
Floresan Turuncu parlak ve yüksek görünürlüğe sahip bir renk olup gün doğumundan batışına kadar yüksek görünüm sağlar. Bu renk, Amerika da ve dünyanın birçok bölgesinde çalışma alanlarının güvenliği konusunda standart haline gelmiştir.

calisma-alani-isaretleme
florasans-turuncu-calisma-alani

Bariyer uygulamaları
Bariyer kaplaması için imalat esnasında basılmış 45 derecelik diagonal Turuncu ve Beyaz şeritler mevcuttur. 10 ve 15cm genişliğinde, sol ve sağa doğru yatık şeritler Normal performans, Yüksek Performans, prizmatik ve Omnicube serisinde mevcuttur.

bariyer-uygulamalari

Plastik üzeri uygulamalar (Koni vb.)
Çalışma alanı reflektifleri, yüksek performans prizmatik WR-6100 serisi ve prizmatik WR-7100 serisi olup Floresan turuncu rengi de kapsamaktadır. Esneyebilen reflektifler, çalışma alanlarının gereksinimi olan, yüksek geri yansıma, esneme ve yıpranma dayanımı için tasarlanmıştır

plastik-uzeri-uygulamalar