6000 HIP

Avery Dennison® OmniCube™ tam küp retro-reflektif teknolojisini yeni bir seviyeye taşıdı.
Omnicube tam küp prizma teknolojisi %100 verimlidir. Gelen ışığın %60 ını sürücüye geri yansıtır. Bu oran rakip prizmatik ürünlerde sadece %40 dır. Eşsiz tam küp tasarımı sayesinde farklı araç tiplerindeki araç kullanıcıların ihtiyaç duyduğu açılarda geri yansıma yapmaktadır. Tam küp teknolojisi ile çeşitli giriş ve gözlem açılarında etkin performans sağlaması bakımından farklı araç tiplerindeki sürücülerin reflektif yansıma ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Omnicube’ün akıllı küp teknolojisi gelen ışığı en verimli şekilde, her türlü araç tipindeki kullanıcıya geri yansıtır (Kamyon, otomobil, arazi araçları, en yeni far tipleri ve motosikletler).

T-6000 High Intensity Series
T-6000 High Intensity Series Offering exceptional value in a 10-year outdoor durable material, the T-6000 series provides brighter colors and higher reflectivity than glass bead sheetings. It is ideal for a variety of sign-making, traffic sign and work zone applications.

prizmatik-malzeme

omnicube

Avery Dennison prizmatik reflektif malzemeleri bilgisayar yardımıyla her türlü plotter da kesilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Yaptığımız karşılaştırmalı testlerde malzemelerimizin pürüzsüz kesim hızının rakiplerimizden 8-10 kez daha hızlı olduğunu gözlemledik.

“Geniş ürün yelpazemiz, yüksek değer ve güvenlik avantajının yanısıra her iş için doğru ürün bulmanızı garanti eder.”